Jdi na obsah Jdi na menu
 


→ 2.blaskovka

1. 7. 2008
1.) Ahoojky ! __________________________________________________________________ 2.) Tak,jak se vám tu líbí? __________________________________________________________________ 3.) Fůra lidiček by určitě tady něco změnila.Změnili nebo doplnili byste něco? =) __________________________________________________________________ 4.Tak..už jste zabloudily až do rubriky ''Příběhy sourozenců'' ? ;) __________________________________________________________________ 5.)Trochu jsem si pohrála s menu a jaksi jsem tam vykouzlila takový ty čárky =D...myslím že je to přehlednější...nebo máte jiný názor? =) ...(i když,jestli ty čáry nemáte v jedný,tak se v tom nevyznáte už vůbec..asi že jo? =(..) __________________________________________________________________ 6.)No..před pár dny jsem narazila na netíku na rozhovor s J.K.Rowlingovou.Byl o Relikvii Smrti (epilog nakonci).No a spisovatelka prý ''fandí'' Albusovi.... =) ...no já například zase ''fandím'' Lillince ;)...taky ''fandíte'' ? =D __________________________________________________________________ 7.)juj a když už jsme u toho,určitě máte taky nějaké svoje oblíbené kouzlo z Hp =) ;) __________________________________________________________________ 8.)Co na diplomek? =) __________________________________________________________________ 9.)přezdívka __________________________________________________________________ 10.) takže hezký čtvrtek (nebo pátek..nebo..sobotu...nebo neděli... no shrnu to... ;)..) přeji vám všem pěkné prázky a děkuji za účast v (zatím) 2.bleskovce =) ..(hlavně,moje zatím jediné :( SB ...ty se zapoj určitě =P...) zatím paško =o) (konec...až bude konec.. =P)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Bleskajdá ;)

(Hermi (♥SB♥), 8. 7. 2008 16:43)

1.) Ahojííí!
2.) Je to tady super! Chdoím sem moc ráda ;)
3.) Nic bych určitě neměnila, takhle jak to je je to super a každý je jedinečný a udělá si vše podle svého ;)
4.) Jasně! a někdy jsem bloudit nemusela, dobloudili až za mnou sami moc dík ;)
5.)Určitě je to přehledný ;)
6.) jjj hlavně Lily a Rose ;)
7.) no....jo mám třeba takový ty co by mi usnadnili život wingardium leviosa, nebo accio, nebo avada kedavra :D ne to ne...třeba avis, ti ptáčci co je vykouzlila Hermiona, alahomora, žer slimáky :P no expecto patronum, imobilus, aguamentti atd je jich spoooousty co mám ráda
8.)Ták Emmu Watson ;)
9.)Hermi
10.) jasněěěě tobě přeji krásnej celej rok :) pápáško

Bleskajda č.2

(kuQí, 4. 7. 2008 15:07)

1.Ahojík..
2.Takže Miry máš to tu uplně úžasný a moc se mi tu líbí protože když mám nudu nebo mě nic nebaví tak vždycky si sem zajdu!!!
3.Nic bych tu neměnila!!
4.no jasně čtu každou kapitolku!!
5.Ano myslím že je to přehlednější.
6.Ano fandím!
7.no jasně...: Accio
Přivolávací kouzlo. Většinou se používá v kombinaci s pojmenováním přivolávaného předmětu, například accio koště. Formule pochází z latiny a znamená volám, přivolávám. Většinou se míří směrem k předmětu, kouzlo to zřejmě usnadňuje. Nevyvolává žádné efekty, světlo, paprsky ani jiskry.


Aguamenti
Kouzlí z hůlky fontánku vody. V Bradavicích se učí v šestém ročníku, a v šestém díle knihy se objevuje několikrát. Agua znamená španělsky voda, a pochází z latinského aqua. Mentio je latinsky prohlašuji a augmento je rozmnožuji, zvětšuji..


Alohomora
Zaklínadlo sloužící k odemykání zamčených a kouzly zamčených objektů (oken, dveří atd.). Poprvé ho v knize použila Hermiona Grangerová.


Amnesia
Kouzlo které způsobí ztrátu paměti. Je mírnější než Obliviate.

Anapneo
Kouzlo proti dušení. V šestém díle na straně 121 ho použil Horacio Křiklan na Marcuse Belbyho. Řecké slovo anapneo (αναπνεω) znamená nadechuji se.


Aparecium
Zobrazí neviditelný inkoust. Z latinského apparere, což znamená objevit se, ukázat.


Ascendio
Něco jako tryskový pohon. Ascendio použil Harry Potter ve čtvrtém díle když potřeboval vyskočit z jezera
8.No na diplomek no co asi Miry...Freda a George Weasleyovi
9.kuQí-chápu to dobře???(Chceš moji přezdívku????)
10.ahojky....